Michał Mazurowski

Interesuję się działem informatyki związanym głównie z grafiką komputerową, nad którą poświęcam najwięcej czasu. Poza programami graficznymi lubię pojeździć na rowerze czy też pograć w piłkę nożną, wyjść na spacer lub po prostu spędzić czas na zewnątrz.

Pracowałem w: INCOMA

Opinia

Praktyki w Sevilli oceniam bardzo pozytywnie. Wszystko było bardzo dobrze zorganizowane i nie było żadnych problemów. Same praktyki pozwoliły mi na zapoznanie się z tradycyjną kuchnią oraz kulturą hiszpańską, jak i na poszerzeniu swoich umiejętności graficznych. Dzięki praktykom tutaj podszlifowałem również swoje umiejętności w języku angielskim oraz nauczyłem się trochę hiszpańskiego, co na pewno zostanie wykorzystane przeze mnie w przyszłości.

Relacja z praktyki

Praktyki odbywam w samym centrum Sewilli, przy Calle Madrid 2, w firmie INCOMA, która jest też naszą firmą pośredniczącą. Zajmują się oni m.in.: przydzielaniem praktykantów do firm oraz rodzin, organizowaniem wycieczek i czuwaniem nad naszymi praktykami.
Pracuję w godzinach od 9:00 do 15:00. Mam też niewielką przerwę na śniadanie czy też kawę. W samej firmie pracuje około 12 osób, z czego 4 są na podobnym stażu jak ja. Moim opiekunem jest główny menadżer community- Adrián Gallego, z którym porozumiewam się przez program Skype w języku angielskim. To właśnie od Adriána dostaję zlecenia. Głównie są to prace graficzne takie jak: tworzenie wizytówek, community cardów czy też obrabianie zdjęć, które następnie są publikowane na stronach internetowych. Czasami dostaję inne zadania, m.in. publikuję posty w social mediach, edytuję projektowe strony albo dokumentuję dotychczasowe postępy firmy.
Prace graficzne wykonuję przy pomocy pakietu Adobe oraz, w większości, przy użyciu Photoshopa. Mam również dostęp do strony internetowej jednego z projektów i modyfikuję ją za pomocą WordPressa. Do pracy noszę swojego prywatnego laptopa, który bardzo mi pomaga.
Na atmosferę panującą w firmie nie mogę narzekać, ponieważ każdy jest tam bardzo pozytywnie i przyjaźnie nastawiony. Siedziba firmy znajduję się dość blisko mojego miejsca zamieszania i dojście do niej zajmuje mi około 30 minut.
W INCOMIE na bieżąco poznaję wiele nowych, przydatnych metod tworzenia grafik i nabieram doświadczenia, którego na pewno nie zapomnę. Wiele rzeczy, których nauczyłem się w firmie wykorzystam w przyszłości. Gdybym za jakiś czas otrzymał możliwość pracowania w tej firmie, to bez wahania bym się na to zgodził.