Mateusz Hadryś

Interesuję się programowaniem oraz tworzeniem stron internetowych. W wolnym czasie lubię czytać książki, w szczególności o tematyce postapokaliptycznej oraz spotykać się ze znajomymi.

Pracowałem w: Red de Telecomunicaciones de Andalucía

Opinia

Udział w projekcie był dla mnie wyjątkowym i cennym przeżyciem. Pozwolił mi zobaczyć wiele pięknych miejsc oraz poznać hiszpańską kulturę. Dzięki praktykom zdobyłem bezcenne doświadczenie i nauczyłem się wielu nowych rzeczy. Wyjazd ten szczerze polecam wszystkim, którzy mają okazję takowy odbyć.

Relacja z praktyk

Pracuję w firmie Red de Telecomunicaciones de Andalucía razem z Bartkiem Sękiem. Nasze miejsce pracy znajduje się na zapleczu sklepu Jazztel przy ulicy Obispo Hurtado 18. Do firmy idzie się mniej więcej 15 minut, w większości wzdłuż głównej ulicy. Wraz z Bartkiem zajmujemy się tworzeniem stron internetowych i zarządzaniem bazą danych. Atmosfera w firmie jest świetna, a pracownicy mili i pozytywnie nastawieni. Moje obawy odnośnie komunikacji w pracy zostały szybko rozwiane. Z pracowniczką dogadujemy się w języku angielskim, czasami tylko używając kilku hiszpańskich zwrotów. Szef niestety nie mówi płynnie po angielsku, ale z okazjonalną pomocą tłumacza, komunikacja jest bezproblemowa. Praca w RTA pozwoliła mi zobaczyć jak wygląda praca przy projektowaniu i pisaniu stron.