Dominik Szeliga

Interesuję się programowaniem, grafiką komputerową i montażem filmów. Lubię grać i oglądać piłkę nożną, gotować, grać w gry z kolegami. W wolnych chwilach lubię spotykać się ze znajomymi.

Pracowałem w: Papeleria La Paz

Opinia

Projekt dał mi możliwość po raz pierwszy wyjechać tak daleko. Pracując z obcokrajowcami zdobywałem doświadczenie potrzebne w zawodzie, ale także podszkoliłem swoje umiejętności organizacyjne oraz posługiwanie się językami.
Poza doświadczeniem zawodowym, zwiedzanie miast takich jak Kordoba, Malaga, Sewilla i Granada, w której mieszkałem, dają niezapomniane wspomnienia na przyszłość. Hiszpanie to ludzie nastawieni pozytywnie od samego początku, życzliwi i sympatyczni. Praca z nimi to sama przyjemność. Mają wspaniałą kulturę oraz kuchnię.
Moim zdaniem taki wyjazd ma same plusy i warto się wysilić by tutaj być.

Relacja z praktyk

Pracuję w firmie Papeleria La Paz, przy ulicy Calle Paz 6 wraz ze swoim kolegą Mateuszem Grunszelem. Do pracy dochodzimy mniej więcej w 15 minut.
Papeleria La Paz to właściwie sklep papierniczy, wykonujący także grafikę na zlecenie w różnych formatach. Chodzimy do pracy w tygodniu, zazwyczaj jest to 6 godzin od godziny 10, czasami zostajemy jeszcze godzinę by podomykać różne sprawy.
Do naszych obowiązków należy głównie projektowanie plakatów i wizytówek w programie Adobe Photoshop. Czasami proszą nas o użycie którejś z maszyn – drukarki cyfrowej, laminatora, dziurkacza etc.
Pracujemy w przyjaznej atmosferze, nie ma spięć ani problemów, których by nie dało się rozwiązać. Cieszę się, że mogę zdobywać doświadczenie w takiej firmie.