Martyna Bętkowska

Na co dzień lubię czytać różnego rodzaju książki i oglądać seriale, oprócz tego spotkać się ze znajomymi. Interesują mnie losy zwierząt, dlatego uczęszczam do schroniska pomagać bezpańskim psiakom i wspieram różne fundacje. Nie mam czasu na nudę, dlatego przyjechałam właśnie do Irlandii poznać nową kulturę i odmienną kuchnię, chociaż jestem wybrednym konsumentem. Mam nadzieję, że przeżyję tu swoją przygodę życia.

Pracowałem w: Evolve Therapy

Opinia

Erasmus+ jest projektem, który może rozszerzyć nasze horyzonty pod względem językowym jak i kulturowym. Po tym projekcie na pewno nie będę bała się podróżować sama. Irlandia pozbyła mnie wstydu w mowie, zaczęłam mówić płynniej po angielsku i wzbogaciłam swój język angielski o nowe słowa.
Myślę, że po tych praktykach stanę się potencjalnie atrakcyjniejszym kandydatem do pracy.
Cieszę się, że miałam możliwość przyjechania tutaj.

Relacja z praktyk

Pracuję jako jedyna z uczestniczek w firmie Evolve Therapy – klinice, do której uczęszczają małe dzieci chorujące na autyzm. Znajduje się w miejscu mojego zamieszkania – Mallow, czyli mam możliwość pieszej wycieczki każdego ranka i popołudnia. Moja praca polega głównie na promowaniu firmy w mediach społecznościowych i zapisywaniu klientów w rejestrze komputera. Emily (moja szefowa) zatrudnia tylko jedną pracownicę- Rachel, która na co dzień prowadzi indywidualne terapie. Moja praca zaczyna się o 9:00 i zazwyczaj trwa 8 godzin (wliczona jest w tym przerwa na lunch). Jak na razie jestem jedyną praktykantką, ale w ostatnim tygodniu zacznie pracować ze mną dziewczyna z Hiszpanii – Sara, z którą również mieszkam.
Sporadycznie mam tylko kontakt z klientami, a tak zasiadam w osobnym biurze, gdzie siedzę przy gorącym grzejniku i ciepłej kawie. Atmosfera w pracy jest bardzo przyjemna, mimo małej „załogi”.